O Bukowa.com

Bukowa.com to idealne miejsce dla firm, które cenią sobie spokój i ciszę, naturalne otoczenie oraz dobrą  lokalizację przy głównych traktach komunikacyjnych, w biznesowej części Torunia. To doskonałe miejsce na prowadzenie działalności usługowej, handlowej czy wystawienniczej.

Znajduje się tutaj powierzchnia biurowa o wysokim standardzie, z aneksami kuchennymi i salą konferencyjną. Atuty tego miejsca to łatwy dojazd, obszerny parking oraz patio z ogrodem.

Poza walorami estetycznymi nieruchomość posiada pełne i nowoczesne systemy (klimatyzację, internet, wewnętrzną sieć komputerowo - telefoniczna, systemy zabezpieczeń alarmowych i pożarowych, sieć audio, wentylację pomieszczeń).

Są tu doskonałe warunki do organizowania imprez promocyjnych i motywacyjnych. Na terenie nieruchomości znajdują się  place przeznaczone do wykorzystania komercyjnego (np. na ekspozycje, centrum ogrodnicze, komis samochodowy itp.).

Oprócz profesjonalnej obsługi jest stworzona niepowtarzalna, kameralna atmosfera a tradycją są  imprezy integracyjne m.in. spotkania przy grillu.

Galeria zdjęć

bukowabukowabukowabukowabukowabukowabukowabukowabukowabukowabukowabukowabukowabukowabukowabukowabukowabukowabukowabukowa
Wynajem lokali, pomieszczeń biurowych, sprzedaż nieruchomości, działek.
Bukowa.com