Wynajem nieruchomości

Bukowa 27 - parter lokale

Lokalizacja 53°02'11.51" N / 18°40'25.41" E
Miejscowość Toruń
Ulica Bukowa 27
Województwo Kujawsko-pomorskie
Informacje podstawowe
Wynajem pomieszczenia 16
Ilość pomieszczeń 1
Powierzchnia umowna w m272
Pomieszczenia towarzyszące wewnątrz przestronne halle, jadalnie, sala konferencyjna, patio (fontanny, stoliki)
Pomieszczenia towarzyszące na zewnątrz wypielęgnowana zieleń, patio - ogród z fontanną i stolikami
Parking 50 miejsc bezpł
Dostęp do lokalu 24/h
Standard lokalu podwyższony,
Rodzaj placu utwardzony,
Wykończenie lokalu ściany pomalowane, podłoga panele, wykładzina lub płytki ceramiczne, oświetlenie energooszczędne, na oknach żaluzje lub wertykale
Oferta czynsz netto zł/m2 22
Opłata za media tak, dodatkowo
Udogodnienia budynek parterowy, swobodny dostęp dla niepełnosprawnych
Usługi sala konferencyjna, sprzątanie, wynajem mebli, tablice, banery,
Przeznaczenie budynku biurowy, handlowy, usługowy,
Podstawa prawna wynajmu umowa najmu lokalu użytkowego,
Okres obowiązywania umowy czas nieokreślony,
Powierzchnia całkowita budynku w m2 1500
Uwagi Do czynszu należy doliczyć media oraz podatek VAT
Informacje uzupełniające
Instalacje elektryczna, tele-informatyczna, alarmowa, wentylacyjna, klimatyzacyjna, wodociągowa, kanalizacyjna, c.o. gazowa,
Zjazdy od ul. Bukowej
Droga dojazdowa 2-pasmowa do autostrady
Droga wewnętrzna tak
Otoczenie dzielnica biznesowa, niedaleko od autostrady i osiedla mieszkaniowego
Centrum 10 minut
Supermarket Makro 1km
Restauracja, bar 50 m
Komunikacja tramwaj, autobus,
Inne autostrada 7min, wyjazd na Warszawę i Olsztyn
Atrakcje patio z ogrodem
Administracja na miejscu - biuro Netmark Sp. z o.o.
Inne
Opis

BUKOWA.COM miejsce wyjątkowe, położone w środku dzielnicy biznesowej, przeznaczone dla firm specjalizujących się w szeroko rozumianej obsłudze firm, inwestycji i różnych przedsięwzięć oraz dla oddziałów i przedstawicielstw firm. Kompleks posiada bardzo dobrą i prestiżową lokalizację przy skrzyżowaniu z ruchliwą, szeroką trasą na autostradę i na osiedle Rubinkowo. Miejsce jest wyróżnione z daleka widocznym totemem ze znakiem Orlen. Łatwy jest dojazd z różnych rejonów Torunia – kierunek na Elanę, Makro, Carrefour, Leroy Merlin, Warszawę, Olsztyn. W najbliższym sąsiedztwie są dwie stacje paliw, przedszkole, supermarkety oraz firmy specjalistyczne.

Nieruchomość jest wyposażona w obszerne bezpłatne parkingi. Na sąsiadujących stacjach Orlen oraz BP znajdują się bary z posiłkami i napojami. W kompleksie BUKOWA.COM istnieje salka konferencyjna oraz urokliwe patio z ogrodem i meblami ogrodowymi. Są warunki do organizowania kameralnych imprez promocyjnych i motywacyjnych.

Zapraszamy firmy konsultingowe i szkoleniowe, organizacje i stowarzyszenia, biura rachunkowe, kancelarie, firmy budowlane, wyposażające biura, informatyczne, szkoleniowe, pracownie projektowe, sklepy i salony, firmy specjalistyczne, przedstawicielstwa firm, oddziały itp.

Bukowa 27 to zmodernizowany obiekt kompleksu BUKOWA.COM. Do Państwa dyspozycji w funkcjonalnych, estetycznych, parterowych budynkach o wysokim standardzie, usytuowanych wśród zieleni, przygotowane jest 1500 m2 powierzchni użytkowej. Oprócz toalet na wysokim poziomie są jadalnie, sala konferencyjna, użytkowe patio i taras z pięknym ogrodem.

Poza walorami estetycznymi obiekt posiada pełne i nowoczesne systemy (Internet, wewnętrzna sieć komputerowo - telefoniczna, systemy zabezpieczeń alarmowych i pożarowych, sieć audio, wentylacji, klimatyzację pomieszczeń). Nieruchomość dysponuje wystarczającymi parkingami dla gości jak i dla pracowników.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia obiektu: na stronie internetowej www.bukowa.com oraz do odwiedzenia biura naszej firmy Netmark Sp. z o.o. w budynku ul. Bukowa 27, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.00.

 

Uwaga: w celu pobrania zdjęcia/ dokumentu proszę kliknąć na obrazek a następnie po rozwinięciu listy menu prawym przyciskiem myszy wybrać opcję:  "zapisz obraz/ grafikę jako..."

Galeria zdjęć

Bukowa.com - Toruń, Bukowa 27, Netmark Sp. z o.o.Bukowa.com - Toruń, Bukowa 27Bukowa.com - Toruń, Bukowa 27Bukowa.com - Toruń, Bukowa 27Bukowa.com - Toruń, Bukowa 27Bukowa.com - Toruń, Bukowa 27Bukowa.com - Toruń, Bukowa 27Bukowa.com - Toruń, Bukowa 27Bukowa.com - Toruń, Bukowa 27Bukowa.com - Toruń, Bukowa 27Bukowa.com - Toruń, Bukowa 27Bukowa.com - Toruń, Bukowa 27BUKOWA.COM - Toruń, Bukowa 27aBukowa 27  - parter 22 m2

Kontakt

Wynajem NETMARK Sp. z o.o., ul. Bukowa 27, 87-100 Toruń.

tel. +48 56 6599233, fax. +48 56 6458531, kom. 601 632 445
e-mail: sprzedaz@netmark.com.pl

Wynajem lokali, pomieszczeń biurowych, sprzedaż nieruchomości, działek.
Bukowa.com