Wynajem nieruchomości

Cały budynek

Lokalizacja
Miejscowość Toruń
Ulica M. Skłodowskiej-Curie 86
Województwo Kujawsko-pomorskie
Informacje podstawowe
Wynajem pomieszczenia 1070
Ilość pomieszczeń 19
Powierzchnia umowna w m21070
Parking 50 miejsc
Dostęp do lokalu 24/h
Standard lokalu podstawowy,
Rodzaj placu utwardzony,
Wykończenie lokalu Stan deweloperski
Oferta czynsz netto zł/m2 37
Opłata za media tak, dodatkowo
Udogodnienia kuchnia z jadalnią
Usługi sala konferencyjna, sprzątanie, tablice,
Oferta czynsz całość netto zł 35
Termin przekazania 2019-10-30
Przeznaczenie budynku biurowy, handlowy, usługowy,
Podstawa prawna wynajmu umowa najmu lokalu użytkowego,
Okres obowiązywania umowy czas określony,
Powierzchnia całkowita budynku w m2 1200
Informacje uzupełniające
Instalacje elektryczna, tele-informatyczna, alarmowa, wentylacyjna, klimatyzacyjna, wodociągowa, kanalizacyjna, c.o. gazowa,
Zjazdy od ul. Skłodowskiej i od ul. Bukowej
Droga dojazdowa 2-pasmowa do autostrady
Otoczenie Supermarket: 300m, kościół: 300m, przedszkole: 50m, autostrada: 2km, policja: 800m.
Komunikacja tramwaj, autobus,
Inne
Opis

BUKOWA.COM miejsce wyjątkowe, położone w środku dzielnicy biznesowej, przeznaczone dla firm specjalizujących się w szeroko rozumianej obsłudze firm, inwestycji i różnych przedsięwzięć oraz dla oddziałów i przedstawicielstw firm. Kompleks posiada bardzo dobrą i prestiżową lokalizację przy skrzyżowaniu z ruchliwą, szeroką trasą na autostradę i na osiedle Rubinkowo. Miejsce jest wyróżnione z daleka widocznym totemem ze znakiem Orlen. Łatwy jest dojazd z różnych rejonów Torunia – kierunek na Elanę, Makro, Carrefour, Leroy Merlin, Warszawę, Olsztyn. W najbliższym sąsiedztwie są dwie stacje paliw, przedszkole, supermarkety oraz firmy specjalistyczne.

Nieruchomość jest wyposażona w obszerne bezplatne parkingi. Na sąsiadujących stacjach Orlen oraz BP znajdują się bary z posiłkami i napojami. W kompleksie BUKOWA.COM istnieje salka konferencyjna oraz urokliwe patio z ogrodem i meblami ogrodowymi. Są warunki do organizowania kameralnych imprez promocyjnych i motywacyjnych.

Zapraszamy firmy konsultingowe i szkoleniowe, organizacje i stowarzyszenia, biura rachunkowe, kancelarie, firmy budowlane, wyposażające biura, informatyczne, szkoleniowe, pracownie projektowe, sklepy i salony, firmy specjalistyczne, przedstawicielstwa firm, oddziały itp.

Skłodowska 86 to nowy obiekt kompleksu BUKOWA.COM wybudowany w 2019r, o charakterze prestiżowym, składający się z dwóch kondygnacji o dużym przeszkleniu, dla handlu i usług.

Poza piękną architekturą i wykończeniem na wysokim poziomie, obiekt jest nowoczesny, dobrze wyposażony, z możliwościami różnorodnego podziału powierzchni, w tym przygotowany też do funkcjonowania gastronomii z ogródkiem pod parasolami. Nieruchomość dysponuje wystarczającymi parkingami dla gości jak i dla pracowników.

 Serdecznie zapraszamy do obejrzenia obiektu: na stronie internetowej www.bukowa.com oraz do odwiedzenia biura naszej firmy Netmark Sp. z o.o. Sp. K. w budynku ul. Bukowa 27, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8-16.00.

 

Uwaga: w celu pobrania zdjęcia/ dokumentu proszę kliknąć na obrazek a następnie po rozwinięciu listy menu prawym przyciskiem myszy wybrać opcję:  "zapisz obraz/ grafikę jako..."

Galeria zdjęć

Cały budynek Cały budynek Cały budynek Cały budynek Cały budynek Cały budynek Cały budynek Cały budynek Cały budynek Cały budynek Cały budynek Cały budynek Cały budynek Cały budynek Cały budynek Cały budynek Cały budynek Cały budynek Cały budynek Cały budynek Cały budynek Cały budynek Cały budynek Cały budynek Cały budynek Cały budynek Cały budynek Cały budynek Cały budynek Cały budynek Cały budynek Cały budynek Cały budynek Cały budynek Cały budynek Cały budynek Cały budynek

Kontakt

Wynajem NETMARK Sp. z o.o., ul. Bukowa 27, 87-100 Toruń.

tel. +48 56 6599233, fax. +48 56 6458531, kom. 601 632 445
e-mail: sprzedaz@netmark.com.pl

Wynajem lokali, pomieszczeń biurowych, sprzedaż nieruchomości, działek.
Bukowa.com